Terminarz zbiórek:
Zbiórki rozpoczynają się o godz. 10:15 zwykle trwają do 14:15 (wszelkie zmiany są przekazywane na grupie WhatsApp)
Msze św. i wydarzenia szczepu:
20 czerwca – rozesłanie na obozy
Wyjazdy:
04.07.2026 – budowanie obozu
05-12.07.2026 r. – Obóz (rozpoczęcie mszą św. w świątyni o godzinie 10:30)
Na zbiórkę zabieramy :
–Sakiewkę (rzeczy, które powinny się w niej znaleźć są opisane w zakładce “Sakiewka“)
-Pozwolenie od rodzica (jeśli wilczek nie złożył jeszcze deklaracji; wzór pozwolenia na dole strony)
Na zbiórkę NIE zabieramy :
– telefonów i elektroniki
– Zegarków
ZAPRASZAM WILCZKI NA ZBIÓRKĘ. PROSZĘ O POTWIERDZENIE NIEOBECNOŚCI TELEFONICZNIE.
JEŻELI STAN POGODY NIE POZWALA NA WYJŚCIE Z WILCZKAMI W TEREN, OCZYWIŚCIE NIE IDZIEMY DO NIEGO (bardzo zimno, a przede wszystkim opady atmosferyczne)
Wzór pozwolenia wymaganego na zbiórkę:
